1. Ana Sayfa
  2. Nedir
  3. 03:03 Saatinin Anlamı Nedir?

03:03 Saatinin Anlamı Nedir?

03-03-saat-anlami

03:03 saati “sana âşık olmaya başlıyor” anlamına gelmektedir. Bu saat ile çok büyük ihtimal gece uykudan uyandığınız zaman karşılaşırsınız. Çok geç uyuyan biri iseniz, uyumadan önce de görme ihtimaliniz bulunmaktadır. Bu saat ile karşılaştığınızda, sevdiğiniz ya da hoşlandığını kişi ile aranızda henüz başlamış büyük bir aşk olmayabilir. Fakat emin olmalısınız ki size âşık olmaya başlamış. Tutkulu bir aşk için ilk adımlar atılmış. İlişkiniz ya da beraberliğiniz bir sonraki adıma geçmek için çok yaklaşmış durumda. Sevdiğiniz kişi ile şu anda yalnızca arkadaş olabilirsiniz. Siz henüz karşınızdaki insana tam olarak âşık olmamış olabilirsiniz. Ama o size çoktan âşık olmaya başlamış.

03:03 Saati Neyi İfade Eder?

03:03 saati sevdiğiniz kişinin size karşı duygular içerisinde olduğunu hatta âşık olmaya başladığını ifade etmektedir. Bu saat için özel bir durum da söz konusudur. 03:03 saati kadın ve erkek için farklı anlamda içerebilmektedir. Eğer 03:03 saatine denk gelen bir erkek ise; karşısındaki kadının onu sevmeye başladığı düşünülmektedir. Bu erkeğin, karşısındaki kadını incitmemek adına dikkatli davranması gerekmektedir. Kadınlar erkeklere göre biraz daha duygusal olmaktadır. Bu nedenle eğer karşınızdaki kişiye karşı duygularınız kuvvetli değil ise, bu aşamada ona ümit vermeyi kesmelisiniz. Eğer ümit vermeye devam edilirse, kadının âşık olma başlangıcında olan duyguları zamanla daha da güçleneceği için sonuç onu üzebilir. Eğer 03:03 saatine bir kadın denk gelir ise, karşısındaki erkeği kendine aşık etmeye başladığı için mutlu olmalıdır. Tabii ki erkekler de âşık olduklarında duygusal olmaktadır. Bu nedenle eğer duygularınızdan emin değilseniz, karşınızdaki erkek de olsa ona boşuna ümit vermemeli ve üzmemelisiniz.

Bu Yazımızıda Okuyabilirsiniz:  Temel Yeterlilik Testi (TYT) Nedir?

03:03 Saati Nedir?

03:03 saati yeni bir ilişki için temellerin atıldığı anlamına gelmektedir. Saatlerin anlamına inanmayanlar böyle bir şey gerçekten Var mı? Diye sorabilirler. Fakat saatler ile ilgili bir olay yaşadıklarında, gerçek olduğunu anlayarak her saatin anlamını araştıran insanlar bulunmaktadır. Saatlerin her birinin değişik ve özel anlamı bulunmaktadır. İnanan insanlar için her saatin anlamı güzel duyguları ifade etmektedir.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap