1. Ana Sayfa
  2. Nedir
  3. 06:06 Saatinin Anlamı Nedir?

06:06 Saatinin Anlamı Nedir?

06-06-saat-anlami

06:06 saati “herhangi bir teklif için kötü bir gün” anlamına gelmektedir. Bu saat dilimi ile karşılaşabilmeniz için çok erken saatte uyanıyor olmanız gerekmektedir. Eğer 06:06 saatinde uyanarak, saati gördüyseniz o gün teklif götürmeyin ya da gelen teklifler ile ilgili iki dere düşünün. Çünkü, herhangi bir teklif için kötü bir gün olduğunu ifade eden bir saat dilimi ile karşılaştınız. Bu teklif; sevgiliniz ile ilgili herhangi bir plan anlamına gelebilir. Bu plan birlikte görüşme, bir problem için buluşma gibi anlamlara gelebilmektedir. Eğer buluşma gerçekleşir ise sevdiğiniz ya da sevgiliniz size çok ters davranacaktır. Bu nedenle o gün görüşmemelisiniz. Eğer görüşmeniz bir zorunluluk içeriyor ise bu durumda alttan almaya özen göstermelisiniz. Dikkatli davranmazsanız, o gün içerisinde kavgaya, kötü bir duruma hazırlıklı olmalısınız.

06:06 Saati Neyi ifade eder?

06:06 saati kötü bir güne işaret etmektedir. Bu nedenle o gün dikkatli davranmak gerekmektedir. Özellikle aşk ile ilgili kötü bir tartışma içerisine girebilirsiniz. Sevdiğiniz kişi ile yüz yüze görüşmeniz ve buluşmanız için hiç iyi bir gün değil. Bu durum sizin elinizde olan bir durum değildir. Elinizde olmadığı için o gün içerisinde sevdiğiniz kişi ile hiç görüşmemeniz daha doğru olacaktır. Eğer karşılaştıysanız ya da görüştüyseniz de her konuşmanıza, attığınız her adıma çok dikkat etmelisiniz.

06:06 Saati Nedir?

06:06 saati, planların ertelenmesi gerektiğini ifade etmektedir. Planladığın durumları ertelemek için çok uygun bir gün. O gün içinde önemli kararlar alacağınız tüm buluşmaları ertelemeniz gerekmektedir. Sevdiğiniz ile o gün buluşmamanız, onu görmemeniz hem o günü kazasız atlatmanızı sağlayacak hem de sizi özlemesine sebep olacaktır. Sizi özlediği için de gördüğünde çok daha mutlu olacaktır. Saatlerin anlamı Var mı? Sorusu çok merak edilmektedir. Eğer saatlerin anlamına inanıyorsanız ve 06:06 saati ile karşılaştıysanız o gün ki işlerinize çok dikkat etmelisiniz. Özellikle aşk anlamındaki görüşmelerin olumsuz geçmesi ihtimali yüksektir. Sabırlı davranamayacaksanız, hiç buluşmamanızı tavsiye ediyoruz. Buluşursanız da sabırlı ve dikkatli davranmalısınız.

Bu Yazımızıda Okuyabilirsiniz:  Gluten Nedir? İçeren & İçermeyen Besinler
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap