1. Ana Sayfa
  2. Nedir
  3. 10:10 Saatinin Anlamı Nedir?

10:10 Saatinin Anlamı Nedir?

10-10-saat-anlami

10:10 saati maalesef “sizden ayrılmak için fırsat kolluyor” anlamına gelmektedir. Bu saat dilimi ile karşılaşanlar ilişki içerisinde olduğu kişi ile ilgili şüpheye düşmeli ve hareketlerini takip etmelidir. Çünkü 10:10 saat dilimi, ayrılmak isteyen bir insanı temsil etmektedir. Birinin sizden ayrılması için öncelikle ilişki içerisinde bulunmanız gerekmektedir. Bu saat dilimini gördüyseniz ve bir ilişkiniz var ise, yolunda gitmeyen durumlar söz konusudur. Aranızda olan problemlerin çözülmesi gerekmekte, çözülmez ise karşınızdaki insan sizden her an ayrılabilir anlamına gelmektedir. Karşınızdaki insanın sizden ayrılması için yalnızca sevgisinin bitmiş olması gerekmez. Sizi hala seviyor olabilir. Fakat bir davranışınız sebebi ile sizden soğumuş ya da kızmış olabilir. Bu nedenle telafi edilecek bir durum söz konusu ise ve karşınızdakini kaybetmek istemiyorsanız, bu durumda çaba sarf etmeniz gerekmektedir.

10:10 Saati Neyi İfade Eder?

10:10 saatini gördüyseniz, ilişkiniz sona yaklaşmış olabilir. Her insan için ilişkiye başlamak kadar bitirmek de zordur. İlişki de sevgi azalsa da kızgınlıklar olsa da alışkanlıklar söz konusudur. Bu nedenle sevmeyen bir insan için bile ayrılık zordur. Eğer bu saat dilimi ile karşılaştıysanız ve ilişkinizin bozulmasını istemiyorsanız, sevdiğiniz kişiye karşı daha anlayışlı olmalısınız. Belli bir dönem için dikkatli davranarak, ilişkinizi toparlayarak, size bir şans daha vermesini sağlayabilirsiniz. Sorunlara geçici çözümler değil, kalıcı çözümler bulunmalıdır. Eğer o an için ilişkiyi kurtarmak adına geçici çözümler bulursanız, ilerde aynı problemler ile tekrar karşılaşırsınız. Bu nedenle kalıcı çözümler ile problemlerinizi ortadan tamamen kaldırmalısınız.

10:10 Saat Dilimi Nedir?

10:10 saat dilimi ilişkinin bitmek üzere olduğunun habercisiniz. Yolunda gitmeyen bir şeyler olduğu aşikardır. Bu sorunlar geçebilecek tarzda sorunlar ise çaba sarf etmek önemlidir. Saatlerin anlamı gerçekten Var mı? Diye merak edenler için, bu saat dilimi ile karşılaştığınızda ilişkinizi gözden geçirmelisiniz. O zaman sorun olduğunu tespit ederseniz, saatlerin anlamlarının doğru olduğunu da keşfedersiniz. İlişkinizin yoluna girmesi için bir şeyler yapmaya vakit kaybetmeden başlamalısınız. Çünkü maalesef partneriniz ilk bulduğu fırsatta sizi terk edecek gibi görünüyor.

Bu Yazımızıda Okuyabilirsiniz:  Edat Nedir? Neden Kullanılır?
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap