1. Ana Sayfa
  2. Nedir
  3. 11.11 Saatinin Anlamı Nedir?

11.11 Saatinin Anlamı Nedir?

1111

11:11 saati “size sürpriz bir hediyesi var” anlamına gelmektedir. Eğer 11:11 saat dilimi ile karşı karşıya geldiyseniz, bilin ki size gelecek bir sürpriz var ve bu sürpriz yolda. Yani bir başka deyişle çok yakın bir zamanda size güzel bir sürpriz gelecek. Hayatında biri olan her insan zaman zaman hediye ya da sürpriz beklemektedir. Özellikle doğum günü, yıl dönümü, sevgililer günü, yılbaşı gibi özel günler haricinde, herhangi bir sebep yokken hediye ya da sürpriz gelmesi insanı daha da mutlu etmektedir. Bu nedenle saat 11:11 gördüğünüz zaman sebepsiz bir şekilde mutlu olmaya hazır olmalısınız. Küçük bir sürpriz size çok yakın, gelmek üzeredir. Sevdiğiniz kişiden küçücük bir hediye bile almak herkesi mutlu eder. Bu nedenle sürprizin ya da hediyenin küçüklüğü ya da büyüklüğü hiç önemli değildir.

11:11 Saati Neyi İfade Eder?

11:11 saati bir sürpriz geldiğinin habercisidir. Hayatınızdaki kişi çok yakın bir dönemde size güzel bir sürpriz yapacak ve hediye alacak. Bu durum sizi son derece mutlu edecek. Hediyenin boyutunu önemsemeyeceksiniz bile. Özellikle ansızın bu hediyenin gelmesi, sizi normal bir zamandan kat be kat mutlu edecek. Eğer, saat 11:11 olduğunda tesadüf eseri bu saat ile karşılaştıysanız hediye için beklemeye başlayabilirsiniz. Çok yakın bir zamanda size bir hediye gelecek demektir.

11.11 Saat Dilimi Nedir?

Hediye anlamına gelen 11:11 saati, güne geç başlayan kişiler dışında, her insanın kolaylıkla denk gelebileceği bir saat dilimidir. Bu saat ile karşılan kişiler sevdiklerinden hediye almaktadır. Bu gerçek mi? Gerçekten saatlerin bir anlamı Var mı? Diye merak edenler, bu saat dilimi ile saatlerin anlam gerçekliğini basit bir şekilde test edebilir. Eğer bu saat dilimi ile karşılaştıysanız, hediye beklemeye başlayabilirsiniz ve eğer hediye gelirse gelen hediyenin mutluluğunun yanı sıra, saatlerin gerçekten anlamı olduğunu gözleriniz ile gördüğünüz için de mutlu edebilirsiniz. Hediye her ne olursa olsun, sizi düşünerek alınmış bir şey olduğu için büyüklüğüne küçüklüğüne bakmadan mutlu olmalı ve karşınızdakinin kıymetini bilmelisiniz.

Bu Yazımızıda Okuyabilirsiniz:  Vpn Nedir?
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap