1. Ana Sayfa
  2. Nedir
  3. 12:12 Saatinin Anlamı

12:12 Saatinin Anlamı

12-12-saat-anlami

12:12 Saatinin Anlamı Nedir?

Saat 12:12 “sizi ailesine anlatacak” anlamına gelmektedir. Tam öğle saatlerine denk gelen 12:12 saat dilimi herkes tarafından rast gelinebilecek bir saattir. Bu saat ile karşılaştığınızda ilişkinizin ciddi anlamda boyut atlayacağını düşünebilirsiniz. Çünkü sevdiğiniz ya da ilişki içerisinde olduğunuz kişi sizi ailesine anlatıyor. Bu gelecek ile ilgili planlar yaptığı anlamına gelmektedir. Sevdiğiniz kişi size çok değer veriyor olacak ki ailesi ile paylaşmayı düşünüyor. Ciddi planlar yapan kişiler ailesine sevdikleri kişi hakkında bilgi verirler. Çünkü, işin içerisine aileler girdiğinde ilişki boyutu bir adım ileri gitmektedir.

Saat 12:12 Neyi İfade Eder?

Saat 12:12 aileye sevdiği kişiyi anlatma olarak ifade edilmektedir. Bu saat dilimi ile en çok kadınlar karşılaşmaktan hoşlanmaktadır. Fakat yine de erkekler de en az kadınlar kadar sevdiklerinin ailesine kendilerinden bahsetmelerine mutlu olmaktadır. Çok özel duygular içerisine giren bu kişiler çok değerli olduklarını asla unutmamalılar. Bu saat dilimi ile karşılaşırsanız, aile ile tanışma hazırlıklarına başlayabilirsiniz. Öncelikle güzel bir kıyafet almak ile işe başlayabilirsiniz. Kadınlar için hanım hanımcık olmak, erkekler için de şık ve temiz giyinmek her ailenin hoşuna gidecektir. İlk buluşma için özenli olmak, temiz olmak, güzel kokmak önem taşımaktadır. Ailenin sizin hakkında ilk görüşte olumlu şeyler düşünmesi geleceğe daha emin adımlar ile ilerlemenize yardımcı olacaktır.

Saat 12:12 Nedir?

Saat 12:12 ailelerin ilişki hakkında bilgi sahibi olması anlamına gelmektedir. Bu durum hem kadınları hem de erkekleri çok mutlu etmektedir. Bu gerçek mi, saatlerin gerçekten anlamı Var mı? Diye düşünüyorsanız, bu saat dilimi ile karşılaştığınız zaman bunu test edebilirsiniz. Eğer sevdiğiniz ya da ilişki içerisinde olduğunuz kişi ailesine sizi anlattığını söylerse saat anlamlarının doğru olduğunu artık emin olabilirsiniz. Ailelere anlatma ciddiyetin ilk adımıdır. Daha sonra aile ile tanışılır. İki aile de tanıştıktan sonra sırada söz ve nişan vardır. Söz ve nişan gerçekleştirdikten sonra evliliğe bir adım daha yaklaşılmış olur. Evlilik yolunda bir adım atacağınız için bu saat dilimi ile artık mutlu olabilirsiniz.

Bu Yazımızıda Okuyabilirsiniz:  15:15 Saatinin Anlamı Nedir?
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap