1. Ana Sayfa
  2. Nedir
  3. 13:13 Saatinin Anlamı Nedir?

13:13 Saatinin Anlamı Nedir?

1313

13:13 Saatinin Anlamı Nedir?

Saat 13:13 “sizinle konuşma utanıyor” anlamına gelmektedir. Sevdiğiniz kişi sizden utandığına göre henüz bir ilişki içerisine girmemişsiniz. İlk adımı siz ondan bekliyor olabilirsiniz. Fakat eğer 13:13 saat dilimi ile karşılaştıysanız, bu durumda ilk adımı siz atmaya karar verebilirsiniz. Çünkü sevdiğiniz kişi sizden çekiniyor. İçinde büyük fırtınalar kopsa da ifade edemiyor. Sevdiğiniz kişi bu durumu kendine oldukça dert etmiş görünüyor. Birbirinize karşı açık olmak her zaman daha anlaşılır olmak için önemlidir. Saat 13:13 yalnızca aşk açılması anlamında utanmayı ifade etmeyebilir. Sevgiliniz ile zaten ilişki içerisindeyseniz, herhangi bir sorun sebebi ile sevgiliniz sizin ile konuşmaktan utanıyor olabilir. Sorunları içinize atmanız, faydadan çok zarara yol açmaktadır.

Saat 13:13 Neyi İfade Eder?

Saat 13:13 utanmayı ifade etmektedir. İlişkide sorunları halı altına süpürmenin hiçbir yararı bulunmamaktadır. Sorunlar konuşularak çözülmektedir. Dürüst olmak her zaman sorunların çözümü için ilk yoldur. Karşı tarafı sadece yargılamak ya da sadece karşı taraftan özveri beklemek doğru değildir. Her iki tarafında özverili ve anlayışlı olması gerekmektedir. Bu saat dilimi ile karşılaştıysanız karşınızdaki kişi kesinlikle size karşı boş değil. Fakat utangaç bir yapıya sahiptir. Bu nedenle sizden kaçıyor ve açılmak istese de açılamıyor. Hatta sizi gördüğünde kaçacak delik arıyor bile olabilir. Utanmak, çekinmek özellikle yapısı bakımından çekingen olan bir kişi için aşk içerisinde çok normaldir. Fakat eğer bu aşırıya kaçar ise sizi soğutabilir. Bu nedenle karşınızdakine siz gerçekten değer veriyorsanız bu utangaçlığı yenmesi için yardımcı olabilirsiniz.

13:13 Saat Dilimi Nedir?

13:13 saat dilimi utangaç bir partner anlamına gelmektedir. Bu saat dilimi ile karşılaştığınızda sevdiğiniz kişinin sizden çekindiğini düşünmelisiniz. Saatlerin anlamı Var mı? Diye merak eden çok sayıda insan bulunmaktadır. Karşınızdaki insanın sizin için utandığını fark etmek çok zor bir durum değildir. Bu nedenle zaten içinizde bu insan benden çekiniyor mu gibi bir düşünce var ise, bu saati de gördüyseniz artık sizden utandığını ve o nedenle size yaklaşamadığına emin olabilirsiniz.

Bu Yazımızıda Okuyabilirsiniz:  Ters Saatlerin Anlamı
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap