1. Ana Sayfa
  2. Nedir
  3. 19:19 Saatinin Anlamı Nedir?

19:19 Saatinin Anlamı Nedir?

19-19-saat-anlami

Saat 19:19 “sizin elinizi tutup, dudaklarınızdan öpmek istiyor” anlamına gelmektedir. Eğer saat 19:19 ile karşı karşıya geldiyseniz, filmlerdeki gibi bir aşkın içerisinde olduğunuzu düşünebilirsiniz. Karşındaki insan sizi çok seviyor ve özlüyor. Özlemesi sebebi ile de ellerinizden tutarak, dudaklarınızı öpmek ve özlemini bir nebze olsun dindirmek istiyor. Karşınızdaki insanın size dokunmak istemesi ve sizi öpmek istemesi sizden çok etkilendiği anlamına da gelmektedir. Sizinle ilgili hayalleri olmayan kimse size dokunmanın da hayalini kurmaz. Ayrıca romantik bir kişi ile birlikte olduğunuzu da unutmamalısınız. Aklından dokunmak ve öpmek geçen her insan romantiktir. Herkesin sevgisini ifade etme biçimi farklıdır. Bazı insanlar sevdiğini sözler ile ifade ederken bazıları dokunarak ifade eder. Sizin sevdiğiniz size olan sevgisini dokunarak ifade etmek istiyor.

Saat 19:19 Neyi İfade Eder?

Saat 19:19 aşırı derece özlem içermektedir. Karşınızdaki insandan uzakta olabilir ya da yakın zamanda görüşmüş olabilirsiniz. Karşınızdaki insan sizi her zaman çok özlüyor. Özlediği için de ellerinizi tutmak ve dudaklarınızdan öpmenin hayalini kuruyor. Kimse etkilenmediği, sevmediği bir insan için bu tarz hayaller kurmaz. Özellikle de karşınızdaki insan daha romantik biri ise, size dokunmak istemesi ve özlemesi çok daha normaldir. Bu kişinin kıymetini bilmeli ve onu kaybetmemek için yeterli miktarda özveri göstermelisiniz.

Saat 19:19 Nedir?

Saat 19:19 elinizi tutmak ve sizi öpmek isteyen bir partneriz olduğunu göstermektedir. Romantik bir insanla birlikte olduğunuz için şanslısınız. Bu insan hayalleri arasında gelecek ile ilgili çok plan kuruyor. Sizi o kadar özlüyor ki her anını sizin yanınızda geçirmek istiyor. Saatlerin anlamına herkes inanmayabilir. Gerçekten Var mı? Diye soru işareti olan insanlar olabilir. Yüzüklerin anlamı vardır ve her zaman güzel anlamlara gelmez. Zaman zaman da kötü anlamlara da gelmektedir. Saatin 19:19’e denk gelmesi günde bir kere ve az olan bir ihtimaldir. Dolayısıyla bu ihtimal size denk geldiyse bir şeylerin olacağını düşünmek sizin en doğal hakkınız. Saatlerin gücüne inanmak ve anlamlarını araştırmak bazı insanlar için önem arz etmektedir.

Bu Yazımızıda Okuyabilirsiniz:  Deizm Nedir? Neye İnanıyorlar?
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap