1. Ana Sayfa
  2. Nedir
  3. 20:20 saatinin Anlamı Nedir?

20:20 saatinin Anlamı Nedir?

20-20-saat-anlami

Saat 20:20 maalesef “şu anda başkasıyla yan yana” anlamında gelmektedir. Bu durum son derece kötü bir durumdur. Karşınızdaki insan ile ilişki içerisinde değilseniz, ondan ümidi kesmelisiniz. Eğer ilişki içindeyseniz ve sizin ile arasında bir problem var ise, en küçük problemde başkasının yanına gitmesi son derece güvensiz biri olduğu anlamına gelmektedir. Eğer aranızda problem bile yoksa bu çok daha kötü bir durumdur. Bu durumda sizin bu kişi ile sorunsuz bir şekilde ömrünüzü geçirmeniz maalesef mümkün değildir. Hayatta her şey insanlar içindir. Bazen sevdiğiniz kişi ile aranızda problem olabilir. Bu problemlerde sadakat kaybediliyor ise, o insanın güvensiz bir insan olduğu aşikardır.

Saat 20:20 Neyi İfade Eder?

Saat 20:20 ile karşılaşan kişi maalesef ya ihanete uğruyordur ya da ihanete etmek için fırsat kollayan birisi ile birliktedir. Bu nedenle çok dikkat etmesi gerekmektedir. Aldatma olmadıysa bile karşınızdaki insan güven duymamanız gereken bir insandır. Çünkü, ilk fırsatta size ihanet edebilecek potansiyele sahiptir. Güven duymadığınız insana sevgi besleseniz dahi, bu sevginin bir gün azalacağını unutmamalısınız. Sizi aldatacak potansiyele sahip olan bir insanın sevgisine de inanmamalı ve güvenmemelisiniz. Dolayısıyla o insanla uzun bir yola çıkmamalı, ciddi adımlar atmamalısınız. Bu maalesef insanı üzen bir durumdur. Fakat ilerde üzülmemek için erkenden bu durumun farkında olmak çok daha doğru bir karardır.

Saat 20:20 Nedir?

Saat 20:20 maalesef ihanet anlamına gelen bir saat dilimidir. Bu saat dilimi ile karşılaştığınızda sevdiğiniz kişiden şüphe duyuyorsanız, şüphelerinizi arttırabilirsiniz. Saatlerin anlamı Var mı? Şeklinde bir soru işareti kafanızda kalabilir. Bu tarz soru işaretleri ile karşılaşmamak için sevdiğiniz kişiyi o anda kontrol edebilirsiniz. 20:20 saat dilimini gördüğünüzde sevdiğiniz o anda başka birinin yanında olabilir. Sizi aldatmıyor olsa da farklı kişiler ile paylaşımlar da bulunması, aldatmaya meyilli bir insan olduğunu göstermektedir. Bu insana güven duymamalı ve en yakın zamanda kendinize yeni bir yol çizmelisiniz. Ayrılık kararı her insan için zor olsa da daha sonra üzülmemek için bazen erkenden bu kararın alınması gerekmektedir.

Bu Yazımızıda Okuyabilirsiniz:  Forex Nedir? Nasıl Oynanır?
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap