1. Ana Sayfa
  2. Nedir
  3. 22:22 Saatinin Anlamı Nedir?

22:22 Saatinin Anlamı Nedir?

22-22-saat-anlami
1

Saat 22:22 “size kahve ısmarlayacak” anlamına gelmektedir. Kahve yanında güzel bir tatlıya da hayır demezsiniz herhalde. Eğer sevdiğiniz kişi ile birlikte henüz sevgili olmadıysanız, bu buluşmadan sonra yeni bir başlangıç olabilir. Sevdiğiniz kişiye olan duygularınız karşılıklı olacak ki, o da sizinle birlikte vakit geçirmek istiyor. Bu buluşma sırasında kahve eşliğinde birbirinize olan duygularınızı açabilirsiniz. Aklınızda olan bütün duyguları paylaşırsanız, güzel bir yol çizebilirsiniz. Sizinle baş başa kahve içmek istiyorsa, size olan duygularından emin olabilirsiniz. Çünkü, kimse hoşlanmadığı bir kişi ile birlikte vakit geçirmek baş başa olmak istemez. Dolayısıyla bu kişi sizin için özle duygular besliyor ve belki de o buluşmada bu duyguları size açacak olabilir.

22:22 Saati Neyi İfade Eder?

22:22 saati bir buluşmayı ifade etmektedir. Bu saat dilimi ile karşı karşıya geldiğinizde karşınızdaki kişiden kahve daveti beklemeye başlayabilirsiniz. Kahve buluşmasında ne giyeceğinizin ne konuşacağınızın, saçlarınızı nasıl yapacağınızın planlarını şimdiden yapmaya başlayabilirsiniz. Kahve içmenin kırk yıl hatırı vardır derler. Sevdiğinizi kişi ile birlikte bir ömür huzurlu, ağız tadınız bozulmadan geçirmek istiyorsanız, bu ilk adımı atabilirsiniz. Duygularınız karşılıklı olacak ki, sevdiğiniz kişi de sizinle vakit geçirmek istiyor. Bu çok özel bir an olabilir. Özellikle ilk buluşmanız olacaksa, belki de yıllar boyu hatırlayacağınız, çocuklarınıza anlatacağınız güzel bir anı haline gelebilir.

22:22 Saati Nedir?

22:22 saati kahve daveti anlamındadır. Bu nedenle bu saat dilimi ile karşılaşanlar, yakın zamanda dışarıya çıkmak için sevdiği kişiden davet alacağı konusunda beklemeye başlayabilir. Saatlerin anlamı Var mı? Yok mu şeklinde tereddütleriniz var ise, bu test etmeniz için en güzel anlamlardan bir tanesidir. 22:22 saatini gördükten sonra kahve daveti alırsanız, saatlerin anlamından emin olabilir ve inanmaya başlayabilirsiniz. Her saatin bir anlamı vardır. Bu anlam zaman zaman iyi anlamlar olurken, bazı durumlarda kötü anlamlar da içerebilmektedir. Saatlere inanıyorsanız, saat dilimleri ile karşılaştığınızda test edebilir ve gerçekten anlamın tutup tutmadığı konusunda deneyimle birlikte olumlu ya da olumsuz bir sonuca varabilirsiniz.

Bu Yazımızıda Okuyabilirsiniz:  09:09 Saatinin Anlamı Nedir?
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap