1. Ana Sayfa
  2. Nedir
  3. 23:23 Saatinin Anlamı Nedir?

23:23 Saatinin Anlamı Nedir?

23-23-saat-anlami

Saat 23:23 “sizin için hayatının ilki ve teki olduğunu düşünüyor” anlamına gelmektedir. Bu çok özel bir durumdur. Herkes sevdiği kişiden karşılık olarak sevgi beklemektedir. Bu sevgi karşılıklı olduğunda çok daha anlamlı hale gelmektedir. Üstelik karşınızdaki kişi sizi sevmekten öte hayatının ilk aşkı ve tek aşkı olduğunu düşünmektedir. Böyle bir duygu ile karşılaştığınızda, bu duyguyu kaybetmemek adına çaba harcamalı ve sonuna kadar hayallerinizin gerçekleşmesi için savaşmalısınız. Sevdiğiniz kişi sizin için hayatının anlamı olduğunu düşünmektedir. Karşınızdaki kişi sizin ilki ve teki olduğunu düşünüyorsa bugüne kadar size beslediği duyguları kimseye beslememiş demektir. Bu duyguların en özeli ve en güzelidir.

23:23 Saati Neyi İfade Eder?

23:23 saati sevdiğiniz kişi için sizin tek ve ilk olduğunuz anlamına gelmektedir. Bu konuda hiçbir tereddüt yaşamamalısınız. Çünkü, ilk kez bu duyguları yaşıyor olması sizden başkasına karşı bu kadar büyük duygular hissetmemiş anlamına gelmektedir. Bu kişi hayatın her alanında sizin yanınızda olmanızı ve bir hayatı birlikte paylaşmanızı istemektedir. Aşkların en güzelini yaşadığınızı söylemek yanlış değildir. Çünkü, sizin için bu kadar özel duyguları hisseden bir kişi güvenilir ve aşkına sadık bir insandır. Bu duyguyu kaybetmemek için karşınızdakine sevgi ve saygı çerçevesinde davranmayı ihmal etmemelisiniz.

23:23 Saati Nedir?

23:23 saati akşam saatlerine denk gelmektedir. Genel olarak bu saat dilime denk gelme ihtimali oldukça yüksektir. Uyanık olmak ve o saatlerde iş ya da okulda olmamak sebebi ile bu saat ile karşılaşma ihtimali diğer saatlere göre daha yüksek bir ihtimaldir. Saatlerin gerçekten anlamı Var mı? Diye merak eden çok sayıda insan bulunmaktadır. Evet, saatlerin gerçekten anlamları vardır. Her saat dilimi farklı bir anlam içermektedir. Saatlerin anlamına göre bunu takıntı haline getirerek, sürekli bu şekilde yaşamak tabii ki doğru değildir. Fakat tesadüf eseri bu saatler ile karşılaşıldığında anlamına bakılmalı ve doğru olup olmadığı konusunda fikir yürütülmesi gerekmektedir. Saatlerin anlamına inanan her insan bu konuda araştırmalar yaparak, her saat diliminin anlamını araştırmaktadır.

Bu Yazımızıda Okuyabilirsiniz:  Berat Kandili Nedir?
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. 10 ay önce

    Ben ise 23:23 u sabah saatlerinde zannetmiştim teşekkür ederim bu bilgi için