1. Ana Sayfa
 2. Temalar
 3. En İyi WordPress E-Ticaret Temaları Hangileridir?

En İyi WordPress E-Ticaret Temaları Hangileridir?

En iyi wordpress e-ticaret temaları nelerdir? Tüm temalar ve özellikleri

WordPress, php ile oluşturulmuş açık kaynak kodlu bir web sitesi kurma aracıdır. İyi bir wordpress teması ile etkili bir web sitesi ya da e-ticaret sitesi oluşturmanız mümkündür. WordPress geniş bir kaynak olduğundan oldukça fazla temaya ulaşmanız mümkündür. Ancak burada bilinmesi gereken nasıl e-ticaret kullanan firma varsa e-ticaret tercih eden müşteri alışkanlıkları bulunmaktadır. Görsellik ve kullanıcıya hitap etmek son derece önemlidir. E-ticaret oldukça geniş ve etkili bir sektördür. E-ticaret kullanmayan işletme rakiplerinin gerisinde kalırken bu sisteme geçtikten sonra da bazı detaylarda dikkat etmezsiniz bu durumda sizleri yine rekabet ortamında eksiye düşürebilir. Bu nedenle WordPress temasının önemi artıyor. E-ticaret sitelerinde kullanmak için en iyi wordpress e-ticaret temaları nelerdir? Gelin hep birlikte inceleyelim.

En İyi WordPress E-Ticaret Temaları

 1. The Optimizer; Oldukça etkili ve güçlü temaya sahiptir. Pek çok özelliği vardır. Bunlardan en önemlisi mobil uygulamalar ile optimize edilmesidir. Ayrıca HTML5 ve CSS3 ile cevap verir.
 2. Storefont; En iyi wordpress temalarından biridir. Özellikle WooCommerce projeleri için en iyi e-ticaret temasıdır.
 3. SKT Bakery; genellikle pastane, kafe gibi işletmelerin kullandığı e-ticaret temasıdır. Detaylı olarak pasta, hamur işleri, kafe, restoran, kahve,çay gibi yiyecek içecek temaları için kullanılır.
 4. Shophistic Lite; Tasarımlar için etkileyici bir wordpress temasıdır.
 5. Xcel; Oldukça yaratıcı bir temadır. Her yere entegre olabilir. Masaüstü pclerde, tablet ve mobl cihazlara kolaylıkla uyum sağlayabilmektedir.
 6. Tyros; Bu wordpress teması sayesinde sitenizin kontrolü tamamen sizin elinizde olacaktır. WooCommerce ile oldukça uyumlu olduğundan büyük işletmeler için doğru bir tercih olacaktır.
 7. Flat Responsive; Genellikle kurumsal firmalar tarafından tercih edilir. Bloglar, grafikler, şemalar kolaylıkla oluşturulabilir.
Bu Yazımızıda Okuyabilirsiniz:  WordPress Bakım Modu Nedir? Nasıl Aktif Edilir?
wordpress e-ticaret temalari

WordPress E-Ticaret Temalarında Bulunması Gerekenler

E-ticaret sitesi oluşturduğunuz görsellik ve tema büyük önem taşıyacaktır. Çünkü cezbedici bir görünüm internet kullanıcılarını buraya yönlendirecektir. Peki, wordpress sitesinde bulunması gerekenler nelerdir?

 • Mobil Cihazlara Entegre Olması; e-ticaret sitenizi oluşturdunuz. Ancak teknolojinin sürekli olarak ilerlediğini düşünürsek akıllı telefonların hayatımızdaki yerini sorgulamaya gerek kalmaz. Bir tıkla istediğimiz her hizmeti akıllı cihazlar ile sağlamaktayız. Bu nedenle de wordpress temasının mobil cihazlar ile uyumlu olması oldukça önemlidir.
 • Etkileyici Tasarım; Online mağazaların için en önemli unsur görselliktir. Çünkü kullanıcının ilk izlenimi son derece önemlidir. Etkileyici tasarım ile ilk izleniminizi pozitif hale dönüştürmelisiniz.
 • Desteklenen eklentiler; E-ticaret için eklentilerin uyumlu olması oldukça önemlidir. WooCommerce zaten bir WordPress destekli site oluşturmak için oldukça etkilidir. Ancak yine de bu konuda profesyonel destek almanız önemlidir.
 • Kolay Navigasyon; Online mağazanızın oldukça profesyonel tasarlanmalıdır. Kullanıcı sitenize girdi mi aradığı her şeyi rahatlıkla bulmalıdır. Tüm bu durumlar dikkate alınırsa tıpkı yerel mağazanız gibi e-ticaret siteniz de net bir durum sergilemelidir.
 • Hız; Kullandığınız tema müşteriye vakit kaybettirmemelidir.

WordPress ve E-ticaret alanlarında uzman bilgilerimizle ve deneyimlerimizle her zaman sizlere en doğru bilgileri sunuyoruz!

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap