1. Ana Sayfa
  2. Nedir
  3. İnofolic Combi İlacı Nedir, Yan Etkileri, Fiyatı, Nasıl Kullanılır?

İnofolic Combi İlacı Nedir, Yan Etkileri, Fiyatı, Nasıl Kullanılır?

inofolic-combi

İnofolic Combi ilacı genelde kadınlara yarar sağlayan bir ilaç olarak adlandırılmaktadır. İnofolic Combi ilacı kadınların ek gıda takviyesi alabilmeleri adına idealdir. Doktorlar tarafından tavsiye edilen bu ilaç; metabolik faaliyetlere dayalı olarak kullanılmaktadır. Protein alımını sağlayan kadınların, metabolizmalarına bağlı hücre bölünmelerinde etkili bir yerde bulunmaktadır. Metabolizmanın ideal bir biçimde çalışmasını sağlayan bir ilaç olarak adlandırılmaktadır.

İnofolic Combi Yan Etkileri

Tamamen ek besin kaynağı olmasından ötürü herhangi bir yan etkisi söz konusu değildir. Günde maksimum 2 kapsül kullanılmakta olan bu ilaç, herhangi bir rahatsızlığa neden olmamaktadır. Bu dozu aşan kişilerin sıkıntılar yaşayabileceğine dair tavsiyeler de doktorlar tarafından verilebilmektedir. İlacın maksimum 2 kez olmak üzere aç karna tüketilmesi gerektiği tavsiye edilmektedir. Tek bardak su ile çiğnenmemek koşuluyla yutulması gerektiği söylenen bir durumdur.

İnofolic Combi Fiyatı

Combi farklı fiyatlarda piyasada var olan bir ek besin kaynağı olarak adlandırılmaktadır. İnternet sitelerinde dahi satışı gerçekleştirilen bu takviye ürünü, güvenilir noktalardan alınması halinde fayda verebilmektedir. Bu faydalı sonuçlar sayesinde kadınların daha sağlıklı bir hal aldıkları görülebilmektedir. Bu ilaç fiyatı bakımından en uygun rakamları değil de güvenilir noktalardan alınabilecek bir ilaç olarak ifade edilmektedir. Bu ilaç ile daha sağlıklı bir hayat sürebilmek söz konusu olabilecektir.

Fiyat : 30-40 tl arasında değişkendir.

İnofolic Combi Kullanımı

İnofolic Combi kullanımı konusunda son derecede hassas davranmak gerekmektedir. Ana öğünlerden önce alınması gereken bir ilaç olarak tabir edilmektedir. Günde 1 ya da 2 kapsül kullanılmalı ve kesin olarak aşırıya kaçılmamalıdır. Kapsüllerin su eşliğinde tüketilmesi gerektiği de belirtilmektedir.

Kuvvetli olan bu ilaç kullanılmasıyla beraber etkilerini hemen hissettirmektedir. Genel olarak bu ilaç hamile kalmayı hedefleyen kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Aynı zamanda da poliskistik over gibi rahatsızlıklara da ek besin kaynağı olarak kullanılmaktadır. Üreme işlevlerini etkili olarak yerine getirmek isteyenlerin mutlak tercihleri arasında yer almaktadır. Ancak Bu ilacı kullanmadan önceki zaman diliminde kadın doğum uzmanlarına danışmak gerektiği de belirtilmektedir. Herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması adına bu danışma işlemi gerçekleştirilmelidir.

Bu Yazımızıda Okuyabilirsiniz:  Teknoloji Nedir? Faydaları ve Zararları Neler?
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 10 ay önce

    Iyi günler sipariş veriliyormu